Workshop turystyki medycznej w Moskwie – zaproszenie dla polskich firm

Informujemy, że w ramach działania grupy wyszehradzkiej w obszarze turystyki, zostanie zorganizowany warsztat poświęcony turystyce medycznej, którego celem jest  zainteresowanie Rosjan usługami medycznymi i prozdrowotnymi w Polsce.

Warsztat odbędzie się w dniu 22 września br w Moskwie, w hotelu Pekin.
Do udziału w warsztatach, ze strony rosyjskiej zostały zaproszone firmy turystyczne organizujące wyjazdy medyczne za granicę, portale medyczne i portale turystyki medycznej, instytucje działające w sferze ochrony zdrowia w Rosji oraz firmy ubezpieczeniowe.
Podczas rozmów stolikowych uczestnicy z Polski będą mieli szansę zaprezentowania swojej oferty dla potencjalnych pacjentów i turystów z Rosji.

Gorąco zachęcamy do rozważenia możliwości udziału w tym workshopie i zaprezentowania swojej oferty. Udział w warsztatach jest bezpłatny, natomiast przyjazd i nocleg uczestnicy realizują  we własnym zakresie.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się w ogólnymi informacjami przedstawionymi w załączniku , a także do wypełnienia arkusza zgłoszeniowego. Tutaj są materiały do pobrania.

Z ramienia grupy państw V4 za ten warsztat odpowiadają Słowacy , stąd prośba o nadsyłanie zgłoszeń na adres  office.ru@slovakia.travel do dnia 11 września br. z kopią do magdalena.krucz@pot.gov.pl

Po zakończeniu workshopu odbędzie się tzw. road show po 3 miastach Rosji : Kazan – Uljanowsk i Samara ( 24 – 27 września ) przeznaczony przede wszystkim dla firm turystycznych i obiektów zainteresowanych przyjazdami turystów z Rosji. Tym razem tematyka ogólnie turystyczna. Jeśli ktoś z Państwa byłby zainteresowany tym road show proszę o kontakt

źródło: Polska Organizacja Turystyczna