Targi Turystyki Medycznej w Gdańsku

Międzynarodowe Targi Turystyki Medycznej i Profilaktyki Zdrowotnej – to dwudniowe wydarzenie, które otworzy nowe horyzonty dla rozwoju i promocji usług medycznych na rynku krajowym i zagranicznym.

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie osób szukających informacji o dostępnych możliwościach leczenia się w kraju oraz zagranicą po raz pierwszy w Polsce zostaną zorganizowane targi poświęcone tematyce turystyki medycznej, uzdrowiskowej, beauty i wellness.

Fundacja Proturmed jest jedynym z organizatorów wydarzenia, które odbędzie się 23 i 24 września w Gdańsku

W trakcie wydarzenia zostanie zaprezentowany szeroki wachlarz turnusów rehabilitacyjnych, pobytów prozdrowotnych oraz ofert leczenia proponowanych przez podmioty medyczne z Polski oraz zagranicy.

Podczas targów odbędą się liczne konferencje dla branży turystyki medycznej, ogólnopolski zlot pacjentów bariatrycznych Mega-Info-CHLO-Spot, organizowany przez Stowarzyszenie Pacjentów Bariatrycznych CHLO oraz spotkania ze specjalistami leczenia otyłości u dzieci i dorosłych, a także rozmaite konsultacje i prezentacje usług medycznych od okulistyki, poprzez zabiegi stomatologiczne, chirurgię plastyczną, medycynę estetyczną, skomplikowane zabiegi chirurgii ogólnej i ortopedii po rehabilitację pacjentów pocovidowych.

Więcej szczegółów wkrótce