Powstał portal lubelski – Medicaltourisminpoland.eu

Pod koniec czerwca bieżącego roku informowaliśmy o powołaniu Lubelskiego Konsorcjum Turystyki Medycznej, które powstało z inicjatywy Klastra Lubelska Medycyna.

Niedawno pisaliśmy szerzej o bieżącej sytuacji rynkowej w regionie. https://turystyka-medyczna.com/turystyka-medyczna-woj-lubelskim/

Dzisiaj zwracamy uwagę, że w wyniku działań Konsorcjum  powstał portal ukierunkowany wyłącznie na promowanie turystyki medycznej w woj. lubelskim. Portal dostępny jest pod adresem: medicaltourisminpoland.eu

Ponieważ jest to dopiero początek działalności portalu w kolejnych miesiącach będzie on dalej rozbudowywany o kolejne funkcjonalności, na przykład o tłumaczenia na inne języki zagraniczne.

Wedle posiadanej wiedzy jest to aktualnie jedyny w Polsce funkcjonujący portal internetowy zajmujący się turystyką medyczną, który powstał na bazie współpracy wielu niezależnych podmiotów medycznych oraz lokalnego samorządu. Powodzenie tej inicjatywy może zainspirować także inne regiony w Polsce do zacieśniania współpracy strukturalnej i prowadzenia wspólnej polityki promocyjnej usług prozdrowotnych poza granicami kraju.

2 KOMENTARZE

  1. Cieszymy się, że zauważyliście Państwo nasze działania. Obecnie jesteśmy na etapie tłumaczenia serwisu i przygotowywania kampanii marketingowej, którą chcemy uruchomić od stycznia 2018.

  2. Nie tylko zauważamy, ale też śledzimy na bieżąco bo tak jak napisałem mało tego typu inicjatyw jest na rynku. Każda jest istotna, a jej powodzenie jest w interesie wszystkich. Życzę wytrwałości i dalszego rozwoju.

Comments are closed.