Targi MITT-INTERMED Moskwa 2018 informacje.

W dniach od 13 do 15 marca 2018 r. w Moskwie w budynku Expocentre przy okazji targów turystycznych MITT odbędą się targi turystyki medycznej InterMed.

Zachęcamy polskie placówki medyczne do wzięcia udziału w imprezie umożliwiającej zaprezentowanie swojej oferty na rynku rosyjskim.

Klika danych dotyczących wydarzenia:

  • dotychczas odbyło się 8 edycji targów InterMed,
  • w 2017 na targach wystawili się wystawcy z 16 krajów,
  • w porównaniu do 2016 r. nastąpił wzrost liczby wystawców o 34% i wzrost zajmowanej powierzchni targowej o 16%
  • największą grupę wystawców stanowiły placówki z: Izraela, Niemiec, Austrii, Finlandii oraz Łotwy,
  • wystawę w 2017 odwiedziło 6349 osób.

Polska w 2017 r. była reprezentowana głównie na stoisku Polskiej Organizacji Turystycznej prezentującej całościową ofertę usług prozdrowotnych w kraju, ponadto niezależnie wystawiała się klinika stomatologiczna As Stomatolgia z Warszawy. Tutaj można przeczytać i zobaczyć więcej na ten temat.

W tym roku według dostępnych informacji swój udział na targach potwierdził ośrodek leczenia uzależnień i alkoholików Wolmed z miejscowości Dubie położonej w woj. łódzkim.

Po raz kolejny na targach zaprezentują się także ze swoją ofertę szpitale z woj. warmińsko-mazurskiego, które od lat z powodzeniem leczą pacjentów z Rosji.

Jaka jest obecna generalna sytuacja na rosyjskim rynku turystycznym opisuje poniższa prezentacja przygotowana przez  Ipsos Comcon (Pdf do ściągnięcia)

Raport prasowy z zeszłorocznej edycji targów MITT 2017 (Pdf)

Zainteresowane podmioty zapraszamy na stronę organizatora.