Ruszyła kampania promocyjna Lubelskiego Konsorcjum TM

Klaster Lubelska Medycyna to projekt, który powstał w celu wsparcia rozwoju lokalnych podmiotów medycznych min. przez współdziałanie w zakresie przyciągania pacjentów z Polski oraz z zagranicy do przyjazdu na Lubelszczyznę w celu skorzystania z usług medycznych, a przy okazji zwiedzenia regionu.

Podobnie jak inne tego typu inicjatywy jest ona odpowiedzią na możliwości jakie stwarza  wzrost mobilności pacjentów z całego świata, którzy coraz chętniej podróżują w celach zdrowotnych.

Funkcjonowanie projektu opiera się na zaangażowaniu podmiotów prywatnych i podmiotu publicznego, o różnych profilach działalność, które postawiły na wspólne, profesjonalne zarządzanie projektowe w zakresie działalności szkoleniowej, naukowej oraz komercyjnej.

Lubelskie Konsorcjum Turystyki Medycznej, które zostało powołane z członków KLM w czerwcu 2017 r. (pisaliśmy o tym tutaj)  jest jednym z kilku istniejących grup tego typu w Polsce, jednakże jest prawdopodobnie obecnie najbardziej prężnie działającą strukturą zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym w zakresie turystyki medycznej.

Obecnie Konsorcjum tworzy 11 podmiotów będących członkami KLM: Arthos Sp. z o.o., Atom Sp. z o.o., Beauty Dental Clinic Agnieszka Krawczyk, Centrum Medyczne „Luxmed” Sp. z o.o., Centrum Medyczne Medicos S.A., Centrum Medyczne VITA Paweł Skrętowicz, CRH Żagiel Med Sp. z o.o. Spółka Jawna, Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek, Stomatologiczne Centrum Kliniczne Uniwersytetu Medycznego, Top-Medical Sp. z o.o., INB Marketing Sp. z o.o. (lider Konsorcjum, odpowiedzialny za kwestię promocyjną inicjatywy).

W związku ze startem kampanii reklamowej w internecie oraz w kanałach social media zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej: http://medicaltourismpoland.eu/pl, gdzie znajdą się informacje o oferowanych przez Konsorcjum usługach oraz do śledzenia aktualnych informacji na fanpage’u: https://web.facebook.com/MedicalTourismLublinPoland/