Turystyka medyczna na targach w Monaco 2013

Za kilka tygodni w Monaco odbędzie się doroczny kongres dedykowany wszystkim zaangażowanym turystyka medyczna. Lekarze, managerowie, właściciele klinik, przedstawiciele organizacji stowarzyszających szpitale i kliniki oraz przedstawiciele instytucji państwowych będą dyskutować na tematy bieżącej sytuacji oraz możliwości rozwoju sektora. Dyskusje oraz seminaria będą prowadzone przez specjalistów z całego świata, miedzy innymi z USA, Tajlandii, Wielkiej Brytanii, Rosji i Australii. Obecna tez będą największe zagraniczne media co jeszcze bardziej podnosi rangę imprezy.

International Medical Travel Exhibition and Congress jest zatem dobra okazja aby dowiedzieć się więcej na temat turystyki medycznej od ludzi zajmujących się tym na co dzien. Podczas tego kongresu zostaną tez ogłoszone wyniki najnowszych badan związanych z określeniem wielkości sektora, jego wymiarów geograficznych i liczbowych oraz z czynników determinujących wzrost zainteresowania potencjalnych pacjentów. Badania te zostały przeprowadzone pośród osób zaangażowanych w turystykę medyczna (przedstawiciele klinik, szpitali oraz firm wspomagających) jak również pośród samych turystów medycznych.

Jednym z badan było Medical Tourism Climate Survey 2013, przeprowadzone i opracowane przez International Medical Travel Journal, jednego z najważniejszych ciał opiniotwórczych w turystyce medycznej. Również i my zostaliśmy zaproszeni do udziału w tym badaniu i jako uczestnicy otrzymamy jego wyniki.

Specjalnie dla wszystkich czytelników tyrystyka-medyczna.com  opublikujemy wyniki tych badan zaraz po ich ogłoszeniu pod koniec marca. Tymczasem wszystkich zainteresowanych zapraszam do Monaco 22-23 marca i osobistego udziału w tym kongresie.

PS. Zaznaczam, ze ta impreza nie jest to jednak miejscem do poszukiwania potencjalnych pacjentów 🙂

1 KOMENTARZ

Comments are closed.