Lux Med nawiązuje współpracę z Clinic Hunter w obszarze turystyki medycznej

Grupa LUX MED to sieć klinik stomatologicznych i lider stomatologii w Polsce. Firma inwestuje w innowacje, których celem zawsze jest zapewnienie skutecznego leczenia z użyciem nowoczesnych technologii, ale też łatwej dostępności i wygody dla pacjenta. Najnowszą inicjatywą jest oferta usług stomatologicznych w skali międzynarodowej z wykorzystaniem nowatorskiej platformy Clinic Hunter. Integruje ona program profesjonalnej opieki stomatologicznej z kompleksową obsługą turystyki medycznej, przez co pacjent otrzymuje najwyższej jakości usługi realizowane w klinikach LUX MED, zupełnie nie martwiąc się organizacją podróży, zakwaterowania i innych spraw związanych z pobytem w trakcie leczenia.

Mocną stroną rozwiązania jest przyjazna komunikacja. Dzięki platformie Clinic Hunter można z wyprzedzeniem zdobyć pełne informacje o możliwościach leczenia dostosowanych do konkretnej osoby, zaplanować zakres usług i ich koszty, a w razie potrzeby uzyskać wysokospecjalistyczną konsultację lekarską lub pielęgniarską. Komunikacja jest obsługiwana przez atrakcyjny portal internetowy. Można też skorzystać z bezpośredniej rozmowy z konsultantem medycznym poprzez dedykowane contact center. Dzięki temu przed podjęciem decyzji, już na etapie planowania pacjent dysponuje pełnym obrazem jak będzie wyglądała procedura leczenia i organizacja wyjazdu.

W części medycznej został przygotowany specjalny produkt LUX MED Stomatologia o nazwie Travel Complex, Szeroki zakres usług stomatologicznych, w tym stomatologia zachowawcza, implantologia, protetyka i chirurgia stomatologiczna, ponad 26-letnie doświadczenie w dostarczaniu opieki stomatologicznej, ponad 60 placówek medycznych, gdzie pracuje ponad 400 lekarzy stomatologów – wszystko to czyni z Grupy LUX MED partnera w leczeniu stomatologicznym, któremu możesz zaufać.

Całość rozwiązania została przygotowana w ramach programu akceleracji innowacji IMPACT_Poland 2.0, finansowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), prowadzonego przez FundingBox Accelerator (tzw. akcelerator innowacyjności).

Artykuł udostępniony przez Clinic Hunter