3rd Annual Medcial Tourism CE Conference / 30-31 marca 2017 / Warszawa / zaproszenie

Po raz pierwszy  międzynarodowa konferencja branży turystyki medycznej odbędzie się w Warszawie!

Międzynarodowa konferencja poświęcona turtystyce medycznej nareszcie będzie organizowana w Polsce w dniach 30-31 marca 2017 roku. Nie można przegapić tej największej imprezy turystyki medycznej w Europie, zrzeszającej corocznie ponad 100 decydentów i ekspertów z branży.

Konferencja dedykowana jest przedstawicielom branży medycznej, szpitalnej, firmom ubezpieczeniowym, pośrednikom medycznym, konsultantom i innym przedstawicielom branży turystyki medycznej. Jest to  3 edycja konferencji, a dwie wcześniejsze edycje odbyły się w Pradze (2016) i w Budapeszcie (2015).

Warszawa jako miejsce organizacji  3rd Annual Medical Tourism CE nie została wybrana przypadkowo. Turystyka medyczna jest sektorem polskiej gospodarki, który jest wspierany finansowo przez Ministerstwo Rozwoju w roku 2017. Polska Organizacja Turystyczna (POT) prowadzi program promocji turystyki prozdrowotnej na rynkach międzynarodowych w latach 2017-2019. Dodatkowo, Polska jako jedyny kraj wśród krajów Europy Środkowo- Wschodniej została umieszczona na mapie światowych preferowanych destynacji w turystyce medycznej wg. Medical Tourism Index i w tym roku Polska ma szansę pokazać  swoją pozycję lidera podczas  3rd Annual Medical Tourism CE Conference  w Warszawie.

Obecność na konferencji zapowiedzieli przedstawiciele Litwy, Łotwy, Czech, Słowacji i Węgier. Firma Medical Travel Partner jest współorganizatorem tej międzynarodowej konferencji.

Szczegóły związane z konferencją są dostępne na stronie:
http://euro-events.co/index.php/events/conferences/110-3rd-annual-medical-tourism-ce-conference

zostało również utworzone wydarzenie na FB, gdzie również będą podawane kolejne informacje o konferencji:
https://www.facebook.com/events/100869833754819/

Patronat honorowy dla  3rd Annual Conference CE  zapowiedziały takie organizacje jak:

  • OSSP (Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Prywatnych),
  • PAMT (Polskie Stowarzyszenie Turystyki Medycznej),
  • Polska Federacja Szpitali,
  • IBRIMT (Instytut Badan Rozwoju Turystyki Medycznej),
  • Lazarski University,
  • Klaster PIKMED,
  • PWC,
  • EUCP.

Lokalizacja
Konferencja odbędzie się w Hotelu Sofitel w Warszawie w dniach 30- 31 marca 2017 roku http://www.sofitel.com/gb/hotel-3378-sofitel-warsaw-victoria/index.shtml

Koszt i rejestracja
Mając na uwadze współpracę z Medical Travel Partner koszty udziału  na 3. Annual Medical Tourism CE będą częściowo pokryte przez komitet organizacyjny dla placówek poleconych przez Medical Travel Partner. Organizatorzy zaproponowali 699 EUR, zamiast 1099 euro, czyli 40% zniżki. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o bezpośredni kontakt  z przedstawicielem Medical Travel Partner m.rutkowska@medicaltravelpartner.pl lub wysłać wypełniony formularz rejestracyjny kgelevski@euro-events.co zaznaczając na formularzu „Medical Travel Partner discount”.

(zdjęcia, źródło: zasoby EuroEvents orgaznizatora konferencji)

img_1366_panorama_of_warsaw_by_night

2 KOMENTARZE

Comments are closed.