Polska oferta medyczna na targach WTM w Londynie 2017

(aut: Magdalena Jaworska)

W centrum wystawienniczo-konferencyjnym ExCeL w Londynie rozpoczęły się w poniedziałek 6 listopada międzynarodowe targi World Travel Market Londyn 2017. W wydarzeniu uczestniczyła silna reprezentacja Polski z wiceministrem sportu i turystyki Dariuszem Rogowskim oraz prezesem Polskiej Organizacji Turystycznej na czele.

Polskie stoisko było jednym z chętniej odwiedzanych podczas otwartych w poniedziałek, 6 listopada, międzynarodowych targów turystycznych World Travel Market w Londynie. Zainteresowanie wzbudzała prezentowana przez Polskę oferta oraz samo stoisko. W jego otwarciu uczestniczyli m.in. wiceminister sportu i turystyki Dariusz Rogowski, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Robert Andrzejczyk oraz posłowie Grzegorz Matusiak, Maciej Masłowski i Tomasz Kucharski.

Przygotowane przez Polską Organizację Turystyczną stoisko zajmowało w tym roku 195 metrów kwadratowych, z czego 15 metrów kwadratowych przeznaczono było specjalnie na turystykę medyczną.

Podczas WTM Londyn Polska prezentowała bardzo różnorodną ofertę: ofertę na city breaks, ofertę turystyki kulturowej i aktywnej oraz turystyki medycznej w ramach projektu „Go to brand”.

(źródło: pot.gov.pl)

Targi w Londynie kończą tegoroczną edycję imprez targowych, na których POT prezentowała polską ofertę medyczną, prozdrowotną oraz wellness&spa. Niedługo postaramy się umieścić szczegółowe relacje z poszczególnych imprez, ale już teraz zapraszamy chętnych do uczestnictwa w kolejnych imprezach targowych w 2018 r.

Lista imprez tutaj: https://health.trade.gov.pl/pl/kalendarz-wydarzen/plan-targow-i-warsztatow-branzowych/245676,plan-targow-i-warsztatow-branzowych.html

2
Jeszcze nie skończyły się targi w Londynie, a już rozpoczęły się rozmowy o polskiej obecności podczas targów ITB w Berlinie. (zdj: Magdalena Jaworska).