Publikacja nowej książki „Produkt turystyki medycznej”

Jeden z ekspertów portalu Turystyka-Medyczna.com, Jola Rab-Przybyłowicz, która jest autorką kilkunastu artykułów dotyczących  produktu turystycznego, marketingu, turystyki zdrowotnej i medycznej oraz klastrów, opublikowała właśnie swoja pierwszą książkę „PRODUKT TURYSTYKI MEDYCZNEJ”. 

Jest ona oryginalną próbę rozwiązania problemu badawczego, z obszaru zagadnień ekonomiki turystyki, regionalnego i lokalnego rozwoju turystyki, produktu turystyki medycznej oraz interpretacją specyfiki turystyki medycznej na tle innych form turystyki zdrowotnej. Bez wątpienia jest to kompendium wiedzy z zakresu turystyki medycznej w Polsce i na świecie, ze szczególnym uwzględnieniem kreowania produktu dla tego typu turystyki, które  w sposób kompleksowy prezentuje zagadnienia związane z możliwościami rozwoju tego typu turystyki w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem miasta Szczecin.

Wszystkich zainteresowanych lekturą i zakupem książki zapraszamy do kontaktu z redakcją naszego portalu.

Produkt turystyki medycznej
książka Jola Rab-Przybyłowicz
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułOrganizacje i stowarzyszenia w turystyce medycznej (część 1)
Następny artykułMedical Travel Awards 2014 rozstrzygnięte
Z turystyką medyczną związany bez przerwy od 2008 roku. Zdobywał doświadczenie m.in. prowadząc własny gabinet stomatologiczny w Wakefield (UK), skąd wysyłał Brytyjczyków do partnerskiej kliniki w Krakowie na leczenie kompleksowe. Zrealizował szereg projektów związanych z turystyką medyczną, doradza, prowadzi szkolenia i seminaria dla właścicieli, menadżerów polskich klinik. Współpracuje z instytucjami i organami opiniotwórczymi za granicą. Obecnie współwłaściciel Dentim Clinic w Katowicach, w którym nadal przyjmuje turystów medycznych.